
Gyvename laikais, kai visko reikia „čia ir dabar“. Darbas, namų buitis ir įtempti santykiai išvargina mūsų organizmą, todėl jis pradeda šauktis pagalbos siųsdamas mums ženklus, kurie, dažniausiai, nebūna malonūs.
Jaučiate nuolatinį nerimą, vargina nemiga, atrodo, kad organizmas praradęs vidinį balansą? Tai gali būti pirmieji ženklai, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį.
Kokybiškas poilsis - raktas į gerą savijautą
Kokybiškas poilsis užtikrina sklandžią nervų sistemos veiklą, prisideda prie regeneracinių organizmo funkcijų ir padeda jaustis gerai.
Jei kurį laiką vargina miego problemos, reiktų sunerimti. Laimei, šios problemos gali būti išsprendžiamos natūraliais būdais ir ženkliai pagerinti gyvenimo kokybę. Daugiau apie tai galite pasiskaityti čia.
Nuolatinis nerimas ir stresas gali tapti įvairių ligų ir ankstyvo senėjimo priežastimi.
Sprendimas paprastas – pakeisti aplinką, kuri kelia jums stresą. Tačiau ne visuomet tai įmanoma. Kartais reikia susitaikyti, kad stresoriai niekur nedings, todėl esame priversti išmokti su jais „kovoti“. Vieną iš nesudėtingų būdų, galinčių ateiti jums į pagalbą, galite rasti čia.
Gyvenimas be nuolatinio nerimo – misija įmanoma!
Ligos, traumos, virusai, stresas – neigiami veiksniai, su kuriai susiduriame vienu ar kitu gyvenimo etapu. Kaip į tai reaguoja mūsų organizmas? Uždegimai, išbalansuota nervinė ir imuninė sistema… Skamba pažįstamai?
Atkurti organizmo balansą skamba kaip nelengva užduotis, kuriai reikia pagalbos iš išorės. Tokiu atveju gali padėti 24 valandas per parą veikianti priešuždegiminė „darbo jėga“, palaikanti ilgalaikę pusiausvyrą (homeostazę) mūsų nervų ir imuninėje sistemose.
Tokiu būdu atkuriamas ir palaikomas balansas ties kasdienėmis fizinėmis bei psichinėmis organizmo funkcijomis ar reakcijomis (tokiomis kaip miegas, skausmas, emocijos, imuninė sistema ir kt.).